FAIL (the browser should render some flash content, not this).

KULLANIM ŞARTLARI

Hatvesanat.com'u kullanmakla burada beyan edilen tüm şartları çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırsınız.

Hatvesanat.com (Bundan sonra SİTE olarak geçecektir ve SİTE sahipleri, yönetici ve çalışanlarını kapsamaktadır.), site içeriğinin doğru ve güncel olması için elinden gelen gayreti gösterir; ancak kullanıcı doğru olmayan veya güncelliğini yitirmiş bilginin kullanımından doğacak zarar ve/veya ziyandan SİTE'yi sorumlu tutamaz.

SİTE, kullanıcının bilgisayarında çerez (cookie) adı verilen dosyalar oluşturmaktadır. Bunlar tamamen kullanıcının ziyaret kolaylığını sağlama ve SİTE performansının daha yüksek düzeyde tutulmasını sağlama amaçlıdır.

SİTE'de çeşitli şahıs, kurum ve kuruluşlar ile ilgili materyaller (link, haber vs.) bulunabilir. Bu durum, SİTE'nin ilgili şahıs, kurum ve kuruluşlar ile herhangi bir menfaat ilişkisi içerisinde bulunduğu anlamına gelmemelidir.

SİTE, kullanıcıyı 3. taraf web sitelerine yönlendiriyor veya 3. taraf web siteleri SİTE'ye link veriyor olabilir. Bu durum; 3. taraf web sitelerinin, SİTE'nin doğrudan veya dolaylı bir şekilde kontrolünde olduğu anlamını taşımaz ve SİTE, 3. taraf web sitelerini kullanmanızdan veya kullanamamanızdan doğacak zarar ve/veya ziyandan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

SİTE, kullanıcılarına bazı servisler sunuyor olabilir. Bu servislerin durdurulması veya kesintiye uğramasından SİTE hiçbir surette sorumlu tutulamaz.

SİTE, kullanıcılarına forum hizmeti sunuyor olabilir. SİTE ve yetkilendirdiği kullanıcılar, yapılan yazışmaların kontrolünü gerçekleştirmeye çalışırlar. Ancak bu durumun tamamıyla kontrolümüzde olduğu veya bir zorunluluk olduğu düşünülmemelidir. Yapılan tüm yazışmalardan yazışma sahipleri sorumludurlar. Bu amaçla her kullanıcının IP adresi kaydedilmektedir ve gerekli görüldüğünde emniyet ve yargı birimleriyle paylaşılabilecektir.

SİTE'nin kullanıcı katılımına açık bir yapısı bulunduğundan; kullanıcılara ait yazılı, görsel materyaller SİTE'de yayınlanabilir. SİTE, bu donelerin güvenirliğini araştırır ve uygun görürse yayınlar. Ancak bu eserlerin yayınlanmasından doğacak zarar ve/veya ziyandan eser sahipleri sorumludur. SİTE, yayınlanması için gönderilen eserleri yayınlayacağı garantisini hiçbir şekilde vermez.

SİTE, sayfalarında reklam yayınlıyor olabilir. SİTE, reklamların yasalar ve genel ahlak kurallarına uygunluğunu denetlese de, her ne sebeple olursa olsun reklamın yayınlanmasından ve/veya yayınlanmamasından doğacak zarar ve/veya ziyandan SİTE sorumlu tutulamaz.

SİTE içeriği, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Koruma Kanunu tarafından korunmaktadır. İçeriğin ticari olmayan ve şahsi amaçlarla kullanımı serbesttir. Ancak her ne ad altında olursa olsun kamuya açık yerlerde ve/veya ticari amaçlarla sunumu, gösterimi, basımı, çoğaltımı, dağıtımı yazılı izne tabidir.

Kullanım Şartları ile ilgili bilgi [et] hatvesanat.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.
HatveSanat©  Gizlilik Beyanı Kullanım Şartları
Ana Sayfa   |   HatveSanat   |  Sponsorluk   |   Reklam   |   İletişim